Class Feeder

Plugin pro Autodesk® Revit® určený k efektivní klasifikaci prvků

Class Feeder je nástavbová aplikace společnosti ARKANCE pro Autodesk® Revit®, která umožňuje uživateli klasifikovat objekty v projektech. Aplikace byla vytvořena s tak, aby umožňovala pracovat s takzvanými fasetovými klasifikačními systémy, jakým je například i Construction Classifiaction International (CCI). Tento mezinárodní klasifikační systém bude používaný i v rámci BIM mandátu v České republice.

Uživatelské rozhraní aplikace bylo vytvořeno se záměrem maximálně uživatel usnadnit proces klasifikace pomocí fasetových systému. Kromě klasifikace prvků tak aplikace umožňuje i efektivní výběr prvků jak dle kategorií, tak přímo z modelu. Aplikace také uživateli umožňuje přehledně zobrazovat, zda a které prvky již byly ve vybraných fasetách klasifikovány.

Aplikace jako svou nedílnou součást obsahuje vždy aktuální definice klasifikačního systému CCI a to jak v českém, tak v anglickém jazyce. Kromě kódů a názvů všech kategorií databáze definic obsahuje i synonyma a příklady, dle kterých může uživatel aplikace databázi filtrovat.

Pro zákazníky s aktivním předplatným Autodesk® Revit® od ARKANCE je aplikace k dispozici zdarma.

Last updated