Aktivace trial verze

Aplikace Plant Tools je licencována pomocí licencoru Be.Smart.

Verze Plant Tools 2022 a starší jsou licencovány starším licencorem CAD Studio. O aktivaci licence je možné zažádat na helpdesku Arkance Systems.

Uživatelé s existujícím účtem Be.Smart

Pokud uživatel má účet Be.Smart, stačí se v dialogovém okně licencoru Be.Smart přihlásit. V případě, že uživatel na pracovní stanici již s jinou aplikaci licencovanou pomocí licencoru Be.Smart pracuje, proběhne přihlášení automaticky, bez zásahu uživatele. Trial se spouští automaticky při kliknutí na jakékoliv tlačítko aplikace Plant Tools v prostředí AutoCAD Plant 3D®.

Uživatelé bez účtu Be.Smart

Při prvním spuštění aplikace, či při kliknutí na kterékoliv z tlačítek aplikace Plant Tools v prostředí AutoCAD Plant 3D®, se zobrazí rozhraní přihlášení k účtu Be.Smart. Pro získání trial přihlášení je nutné zvolit Webová licence, v následném dialogu pak Spusťte zkušební verzi. V následném dialogu je pak možné vepsat emailovou adresu a potvrdit ji tlačítkem Vytvořte si účet a získejte zkušební verzi.

Na zadaný email je obratem zasláno heslo k novému účtu Be.Smart. Po kliknutí na tlačítko Připojit je pak možné zadat přihlašovací údaje s novým heslem a potvrdit tlačítkem Připojit. Následně se zobrazí dialog s informací o licenci. Dialog licencoru Be.Smart je pak možné zavřít tlačítkem Ukončit.

Last updated