Class Feeder
CZ
Ask or search…
K
Comment on page

Aktivace trial verze

Aplikace Class Feeder je licencována pomocí licencoru Holixa.

Uživatelé s existujícím účtem Holixa

Pokud uživatel má účet Holixa, stačí se v dialogovém okně licencoru Holixa přihlásit. V případě, že uživatel na pracovní stanici již s jinou aplikaci licencovanou pomocí licencoru Holixa pracuje, proběhne přihlášení automaticky, bez zásahu uživatele. Trial se spouští automaticky při kliknutí na jakékoliv tlačítko aplikace Class Feeder v prostředí Revitu.

Uživatelé bez účtu Holixa

Při prvním spuštění aplikace, či při kliknutí na kterékoliv z tlačítek aplikace Class Feeder v prostředí Revit®, se zobrazí rozhraní přihlášení k účtu Holixa. Pro získání trial přihlášení je nutné zvolit Webová licence, v následném dialogu pak Spusťte zkušební verzi. V následném dialogu je pak možné vepsat emailovou adresu a potvrdit ji tlačítkem Vytvořte si účet a získejte zkušební verzi.
Dialog Holixa s aktivací trial verze
Na zadaný email je obratem zasláno heslo k novému účtu Holixa. Po kliknutí na tlačítko Připojit je pak možné zadat přihlašovací údaje s novým heslem a potvrdit tlačítkem Připojit. Následně se zobrazí dialog s informací o licenci. Dialog licencoru Holixa je pak možné zavřít tlačítkem Ukončit.
Dialog Holixa s aktivací trial verze
Ukázka aktivace trial licence Holixa T4R (aktivace Class Feederu probíhá obdobně)